U organizaciji NK "Pitomača" u toku mjeseca prosinca, održati će se zimski malonogometni turnir "Nikola Nemčević" 2018. 


RASPORED EKIPA PO SKUPINAMA:

SKUPINA A

  1.       TOP CONSULT
  2.       CAFFE BAR APIS
  3.       RAZBIJAČI FLAŠA
  4.       URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA
  5.       DUGA PITOMAČA

SKUPINA B

  1.       LETEČI MEDVJEDIĆI
  2.       VINA KOREN
  3.       AGRO SERVIS TRGOVINA RUDEC
  4.       KUMOVI
  5.       ELEKTROŠOK

SKUPINA C

  1.       NATURAVITA
  2.       NK SOKOL MILANOVAC
  3.       APOKALIPSA
  4.       CAFFE BAR MR. JACK

SKUPINA D

  1.       PICCOLO MONDO
  2.       VULKANIZER JAKUPEC
  3.       CAFFE BAR LAV
  4.       ŠANKERI

 

Utakmice će se igrati u dvorani Osnovne škole Petra Preradovića, a turnir će početi utakmicama u subotu i nedjelju 8 i 9.12. po slijedećem rasporedu:

 

SUBOTA  08.12.

17,00 VINA KOREN - ELEKTROŠOK

17,40 NK SOKOL MILANOVAC - APOKALIPSA

18,20 NATURAVITA - CAFFE BAR MR. JACK

19,00 PICCOLO MONDO - ŠANKERI

19,40 URAGAN,FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA – CAFFE BAR APIS

20,20 VULKANIZER JAKUPEC - CAFFE BAR LAV

21,00 KUMOVI - ELEKTROŠOK

NEDJELJA 09.12.

16,00 AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC - KUMOVI

16,40 CAFFE BAR APIS - DUGA PITOMAČA

17,20 ELEKTROŠOK - LETEČI MEDVJEDIĆI

18,00 URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA - DUGA PITOMAČA

18,40 CAFFE BAR MR. JACK - APOKALIPSA

19,20 PICCOLO MONDO - VULKANIZER JAKUPEC

SUBOTA 15.12.

17,00 APOKALIPSA - NATURAVITA

17,40 NATURAVITA - NK SOKOL MILANOVAC

18,20 RAZBIJAČI FLAŠA - TOP CONSULT

19,00 LETEĆI MEDVJEDIĆI - VINA KOREN

19,40 TOP CONSULT - CAFFE BAR APIS

20,20 RAZBIJAČI FLAŠA - URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA

21,00 ŠANKERI - CAFFE BAR LAV

NEDJELJA 16.12.

16,00 CAFFE BAR APIS - RAZBIJAČI FLAŠA

16,40 ELEKTROŠOK - AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC

17,20 LETEĆI MEDVJEDIĆI - KUMOVI

18,00 VINA KOREN - AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC

18,40 TOP CONSULT - URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA

19,20 DUGA PITOMAČA - TOP CONSULT

SUBOTA 22.12.

17,00 AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC - LETEĆI MEDVJEDIĆI

17,40 DUGA PITOMAČA - RAZBIJAČI FLAŠA

18,20 VULKANIZER JAKUPEC - ŠANKERI

19,00 CAFFE BAR LAV - PICCOLO MONDO

19,40 NK SOKOL MILANOVAC - CAFFE BAR MR. JACK

20,20 KUMOVI - VINA KOREN

NEDJELJA 23.12. – KVALIFIKACIJE ZA Č.F. – 4. UTAKMICE 17,00-20,00 SATI

SUBOTA 29.12. ČETVRTFINALNE UTAKMICE 17,00-20,00 SATI

NEDJELJA 30.12.

17,00 -18,30 - DVIJE POLUFINALNE UTAKMICE

18,30 PROGLAŠENJE NAJBOLJIH U SPORTU OPĆINE PITOMAČA

19,00-21,00 UTAKMICA ZA 3. I 1. MJESTO, DODIJELA NAGRADA

 

KVALIFIKACIJE ZA ČETVRTFINALE 23.12.2018.

1

DRUGOPLASIRANI SKUPINA A – TREĆEPLASIRANI SKUPINA B

2

DRUGOPLASIRANI SKUPINA B – TREĆEPLASIRANI SKUPINA A

3

DRUGOPLASIRANI SKUPINA C – TREĆEPLASIRANI SKUPINA D

4

DRUGOPLASIRANI SKUPINA D – TREĆEPLASIRANI SKUPINA C

 

ČETVRTFINALE 29.12.2018.

A

POBJEDNIK SKUPINE A – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ4

B

POBJEDNIK SKUPINE B – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ3

C

POBJEDNIK SKUPINE C – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ2

D

POBJEDNIK SKUPINE D – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ1

 

POLUFINALE 30.12.2018.

1

POBJEDNIK UTAKMICE A – POBJEDNIK UTAKMICE B

2

POBJEDNIK UTAKMICE C – POBJEDNIK UTAKMICE D

 

UTAKMICA ZA 3. MJESTO 30.12.2018.

PORAŽENI UTAKMICA 1 – PORAŽENI UTAKMICA 2

 

FINALNA UTAKMICA 30.12.2018.

POBJEDNIK UTAKMICA 1 – POBJEDNIK UTAKMICA 2

 

Kontakt osoba/voditelj turnira: Zlatko Novak (098/271-590)
Pozivamo sve navijače i ljubitelje malog nogometa da dođu i uživaju u malonogometnim predstavama.
  • Najnovije vijesti
  • Najčitanije vijesti

Marko Škugor “Samo s tobom ja ...

Marko Škugor ˝Samo s tobom ja ...

Božićni koncert Glazbene škole ...

Božićni koncert Glazbene škole ...

OŠ PETRA PRERADOVIĆA PITOMAČA ...

OŠ Petra Preradovića: Božićni ...

ADVENT U PITOMAČI

Advent u Pitomači - Program

Tradicionalni zimski malonogometni ...

Tradicionalni zimski malonogometni ...

Slikarske radionice

Slikarske radionice: svake srijede ...

ADVENT U PITOMAČI

Advent u Pitomači - Program

Tradicionalni zimski malonogometni ...

Tradicionalni zimski malonogometni ...

Slikarske radionice

Slikarske radionice: svake srijede ...

Marko Škugor “Samo s tobom ja ...

Marko Škugor ˝Samo s tobom ja ...

Božićni koncert Glazbene škole ...

Božićni koncert Glazbene škole ...

OŠ PETRA PRERADOVIĆA PITOMAČA ...

OŠ Petra Preradovića: Božićni ...