Rukometašice ŽRK Pitomača nastavile su s uvjerljivim pobjedama u pripremnim  utakmicama za nastup u 3. HRL sjever. U rano subotnje poslijepodne, u Ludbregu su sa uvjerljivih 49:29 (24:17) savladale svoje domaćine, rukometašice ŽRK Ludbreg.

Efikasnost pitomačkih rukometašica niti u ovoj utakmici nije bila upitna, jedino je obrana u prvom poluvremenu odigrala nešto opuštenije što je dovelo do većeg broja primljenih pogodaka. U nastavku je i taj segment igre popravljen što je rezultiralo visokom pobjedom. Za Pitomačanke su nastupile: Pavlović 3, Štefanec 8, Brlas, Kirin 6,  Božić 6, D.Relić, Magić 9, Ferić 12 i Šandrovčan 5.

U utakmicama prvog kruga 1. HMKRL sjever, pitomačke mlađe kadetkinje gostovale su u Virovitici gdje su u dvije utakmice poražene od svojih vršnjakinja iz ŽRK Sisak (8:26) i ŽRK Moslavina iz Kutine (19:29). Za Pitomačanke su nastupile: E.Pintarić 8, Grgačić 1, Vukšić, Crlenjak 6, Martinčević 1, L.Relić 2, N.Pintarić 7, Bogović 3, Grahovac i K.Pintarić. Pitomačke mlađe kadetkinje svoj novi nastup imaju iduće subote, također u Virovitici, kada će se susresti sa mlađim kadetkinjama ŽRK Tvin Virovitica.